• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Чекаємо, коли він повернеться": У міськраді Харкова розповіли про стан Кернеса

Реклама на dsnews.ua

Харківський міський голова Геннадій Кернес дієздатний і має повернутися з клініки в Німеччині найближчим часом

Таку заяву на брифінгу в п'ятницю, 9 жовтня, зробив представник Харківської міськради Юрій Сидоренко, передає "ДС" із посиланням на "Суспільне".

"Ніякого інсульту, ніякої втрати мови. Все в головах політичних опонентів", — сказав Сидоренко, спростувавши інформацію про наслідки захворювання у мера.

"Наразі чекаємо, дуже сильно чекаємо, коли він повернеться. Нам кажуть, чекати залишилося недовго", — додав представник міськради.

Точних дат він не назвав.

Сидоренко зазначив, що сесію місцевих депутатів може бути оголошено в будь-який момент.

"Сесію скликає або мер, або виконувач обов'язків. Повноваження депутатів цього скликання тривають до того, як наберуть чинності повноваження депутатів наступного скликання, це нескоро, тому сесію може бути зібрано в будь-який момент, тим паче, що бюджет потрібно ухвалювати", — сказав він.

Нагадаємо, чинний мер Харкова Геннадій Кернес заразився коронавірусом. 17 вересня його доставили на лікування в німецьку клініку "Шаріте".

Відтоді він жодного разу не виходив в етер і не публікував своїх фото. У мережі стали ходити чутки, що Кернес помер. Однак у міськраді Харкова спростували інформацію про його смерть. А на питання, чому Кернес не показується громадськості в прямому етері, відповіли: "Геннадій Кернес проходить лікування в берлінській клініці "Шаріте". Відділення, в якому знаходиться Харківський міський голова, має чіткий регламент своєї роботи, не передбачає у пацієнта і тих, хто його відвідує, ніяких гаджетів. Саме цим пояснюється відсутність будь-якого відеозвернення Геннадія Кернеса до городян".

2 жовтня бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс повідомив, що мер Харкова вилікувався від коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua