• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Дружина Соболєва розкрила страшні подробиці вбивства її сина

Реклама на dsnews.ua
Дружина депутата Київської облради В'ячеслава Соболєва розповіла про вбивство їхнього трирічного сина

Нові подробиці вона озвучила під час брифінгу після засідання суду, де обирали запобіжний захід підозрюваним у вбивстві дитини, передає "ДС" з посиланням на "112 Україна".

Мати вбитого хлопчика розповіла, що в той день вони їхали купувати будку для собаки.

"Ти з сім'єю сідаєш в машину, йде твій маленький синочок, несе малюнок, йде за ним моя дочка, якій 10 років, сідають у машину, і коли мій синок говорить: "Мамо, а куди ми далі їдемо?" А я кажу "ми їдемо Додому". А тато каже: "Ні, ми поїдемо, собаці будку купимо, щоб не замерзла", - розповіла дружина Соболєва.

Після цього вона почула постріл і попросила чоловіка їхати швидше. Згодом вона помітила, що куля потрапила в голову їх сина.

"Цей постріл... Я розумію, що це постріл, я кажу чоловікові: "Швидко, натискай на газ". Я дивлюся - він живий. Але в ту хвилину я повертаюсь, я бачу, що у моєї дитини немає половини голови. І мізки я збирала своїми ручками", - продовжила вона.

Жінка благає, щоб "дорослі розбиралися між собою" та берегли дітей.

"Досить вбивств, хоча б діток. Розбирайтеся дорослі між собою, своїми проблемами. Дітки хай живуть, хай живуть наші янголятка, кожна ваша родина, кожен один одного бережіть, бережіть свої сім'ї і бережіть своїх діток. А мій синочок до нас повернеться", - сказала вона.

Нагадаємо, депутат Київської обласної ради В'ячеслав Соболєв назвав прізвища людей, які, на його думку, можуть бути причетні до вбивства його 3-річного сина.

Як повідомляла "ДС", 1 грудня в результаті обстрілу автомобіля в центрі столиці загинув трирічний хлопчик.

Пізніше поліція затримала підозрюваних у вбивстві і знайшла зброю, з якої було скоєно вбивство. Двом затриманим було оголошено підозру.

У середу, 4 грудня, Шевченківський райсуд Києва заарештував на два місяці без права застави підозрюваних у вбивстві - Андрія Лаврегу і Олексія Семенова.

    Реклама на dsnews.ua