• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Дружину Шарія пустили на вибори за підозрілою довідкою: ЗМІ знайшли "російский слід" (ВІДЕО)

Німецька медична фірма, керівником якої є росіянин, видала дружині блогера-українофоба Анатолія Шарія Ользі, яка чотири роки не знаходилася в Україні, довідку про безперервне лікування за кордоном. Документ дав змогу Ользі Шарій балотуватися на виборах до Верховної Ради 2019 року

Ольга Шарій
Ольга Шарій
Реклама на dsnews.ua

Сама довідка німецькою мовою з нотаріально завіреним перекладом українською зберігається в редакції "Слідство.Інфо", передає "ДС".

Згідно з документом, Ользі Шарій не рекомендували подорожувати через хворобу. 

У довідці, зокрема, йдеться, що жінка проходила обстеження у німецькій клініці 11 травня 2015 року і отримала три невтішні діагнози. Серед іншого, у неї виявили проблеми зі спиною, які передбачали суттєві обмеження — наприклад, носіння корсету. Ользі також не рекомендували польоти на літаку або довготривалі подорожі на авто. Лікування тривало понад чотири роки, йдеться у довідці.

У той же час, як свідчать фото із соцмереж Ольги Шарій, протягом чотирьох років лікування вона активно подорожувала. Вона побувала у Москві, Римі, Парижі, Відні, Монако, Мадриді, Амстердамі та у інших містах. Щоправда, фото з України за цей період у жінки відсутні.

Ця довідка була надана до Центральної виборчої комісії України для реєстрації кандидаткою в народні депутати влітку 2019 року. Нагадаємо, відповідно до закону, кандидат у народні депутати має проживати в Україні щонайменше п’ять років до балотування. Або надати переконливі докази, чому це було неможливо. Наприклад, самого Анатолія Шарія кандидатом у нардепи не зареєстрували, бо він не проживав в Україні і не зміг обґрунтувати причину.

Сайт німецької медичної фірми з Кельну (Німеччина) Medcologne, яка видала Ользі Шарій довідку, — російськомовний. Серед її партнерів — декілька установ з Російської Федерації. Наприклад, Російська академія народного господарства та державної служби при президентові російської федерації та Президентська програма підготовки управлінських кадрів. А директор фірми — Михайло Хайтін, випускник Вищого військово-морського училища ім. Фрунзе в Санкт-Петербурзі. Зараз Хайтін — фахівець у сфері медичного туризму і маркетингу.

Журналісти зателефонували директору Medcologne під виглядом клієнтів з України, яким треба терміново заднім числом "закрити" медичною довідкою кількамісячну відсутність на роботі вигаданого посадовця. Михайло Хайтін телефоном переконував, що він "може все" і сказав, що вартість такої довідки від німецької медфірми — 1000 євро.

Сама Ольга Шарій на прямі запитання щодо меддовідки не відповіла. Редакція "Слідства.Інфо" також очікує відповіді на запит про реєстрацію Шарій на вибори від Центральної виборчої комісії.

    Реклама на dsnews.ua