• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Жіночий рух партії "За Майбутнє" вимагає відправити міністра охорони здоров’я у відставку

Таке відеозвернення з’явилося на офіційній сторінці Жіночого руху партії "За Майбутнє" у Фейсбуці

Жінки з усієї України звернулись до Президента Зеленського з вимогою відправити у відставку Максима Степанова
Жінки з усієї України звернулись до Президента Зеленського з вимогою відправити у відставку Максима Степанова
Реклама на dsnews.ua

Жінки з усієї України звернулись до Президента Зеленського з вимогою відправити у відставку Максима Степанова – як такого, що не впорався зі своїми обов’язками в боротьбі з пандемією коронавірусу.

 "Життями українців керує людина, яка за пів року не зробила нічого для покращання епідеміологічної ситуації… Міністре Степанов, ви не справились зі своїми обов’язками. Вам час піти!" – закликали координаторки руху з усіх областей України.

"Пане Президенте, чи готові ви брати на себе відповідальність за бездіяльність міністра охорони здоров’я та смерті українських громадян? Якщо ні – ви маєте відправити Степанова у відставку!" – наголосила очільниця Жіночого руху Ірина Суслова.

Ми вимагаємо відправити Степанова у відставку.#СтепановаУВідставку

Gepostet von Жіночий рух "ЗА Майбутнє" am Dienstag, 6. Oktober 2020

Нагадаємо: Україна останні тижні – серед лідерів за кількістю захворілих на добу. Зокрема, на сьогоднішній ранок у країні зафіксовано 4 753 нові випадки.

Разом з тим, в країні немає необхідної кількості лабораторій, де можна пройти безкоштовне тестування. У медзакладах спостерігається критична нестача ліжко-місць, бракує кисневих систем, а в переважній більшості лікарень відсутні компʼютерні томографи.

При цьому, у квітні Верховна Рада України створила в Державному бюджеті на 2020 рік Фонд боротьби з коронавірусом у розмірі 64,7 мільярда гривень. З часом обсяг зріс до 66 мільярдів. Однак більшу частину коштів Фонду – 35 мільярдів гривень – уряд спрямував на реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг.

    Реклама на dsnews.ua