• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Жителі Далекого Сходу Росії мітингували проти Путіна

Реклама на dsnews.ua

У Хабаровському краї Росії пройшли мітинги на підтримку арештованого губернатора регіону Сергія Фургала, на яких лунали гасла із закликом піти у відставку до нинішнього глави держави Володимира Путіна

За різними підрахунками, в акції взяли участь від 5 до 35 000 осіб, що є найбільшою політичною акцією на Далекому Сході за останнє десятиліття, передає "ДС" з посиланням на повідомлення групи "Інформаційне опір.

«В Хабаровську, Комсомольську-на-Амурі, Бікін, Ельбані, Сонячному та інших містах краю пройшли акції на підтримку глави регіону під антипутінськими гаслами. Перед будівлею крайового уряду люди скандували: «Це наш край!», «Москва, ганьба!», «Свободу Фургала!», «Путін — ОЗУ», «Москва — йди!», — йдеться в повідомленні.

Як прокоментував один з учасників акції, «хабаровчани сьогодні більше не стали терпіти путінське свавілля, вони вийшли за свого народного губернатора Фургала, за відставку Путіна, за свободу Росії».

Як повідомлялося, напередодні, 10 липня, Басманний районний суд Москви заарештував губернатора Хабаровського краю РФ Сергія Фургала, якого підозрюють у замахах і організації вбивств кількох підприємців у 2004-2005 роках.

Сам Фургал себе винним не визнає.

    Реклама на dsnews.ua