• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

"Живу на накопичення": Нардепи поскаржилися журналістам на "низькі" доходи (ВІДЕО)

Народні депутати поскаржилися на падіння рівня своїх доходів, мовляв, їм не вистачає заробітної плати на життя

УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це народні обранці розповіли виданню "Страна", передає "ДС".

Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива заявив, що "розтягнути шлунок дуже легко, але він навчився виставляти рамки своїх потреб".

При цьому представник "Слуги народу" Олександр Качура поскаржився на скорочення доходів, але грошей "загалом вистачає". Він нагадав, що до парламенту займався бізнесом та юридичною практикою.

"Отримував за одну годину гонорар 400 доларів. Зараз я маю фіксовану зарплату, але мені в принципі вистачає. Ті гроші, які я отримую, стільки я й витрачав на життя. Тому що я вважав, що треба себе тримати в якихось рамках. Зрозуміло, що коли ти отримуєш великий гонорар, то з самого початку починаєш його витрачати. Але в мене це минулося вже багато років тому", — пояснив політик.

Нарікає на падіння рівня доходів і голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. За його словами, погіршення його добробуту видно у декларації.

У свою чергу, "слуга" Роксолана Підласа заявила, що її доходи скоротилися вдвічі.

"Не хочу кривити душею і говорити, що депутати погано живуть, але рівень доходів знизився порівняно з тим, що я мала до Верховної Ради", — пояснила народна обраниця.

З такою самою проблемою зіштовхнувся і представник групи "Довіра" Сергій Шахов. За його словами, у бізнесі він заробляв більше.

Водночас Віталій Безгін, який також є членом "Слуги народу", розповів, що йому зарплати взагалі не вистачає і він живе на накопичення.

"Просто за рахунок того, що об'єктивно я живу здебільшого на накопичення. І я чесно кажу, що зарплати, яка є, враховуючи депутатську діяльність, її не вистачає", — наголосив нардеп.

Нагадаємо, у листопаді цього року 143 народним депутатам загалом виплатили понад 3 млн гривень компенсації за житло. Найбільша сума виплати – близько 80 тис. грн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua