• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Журналіст Бутусов погодився зайняти посаду в Міноборони

Реклама на dsnews.ua

Відомий журналіст Юрій Бутусов прийняв пропозицію Міністерства оборони зайняти посаду у відомстві, пов'язану з питаннями озброєння або логістики

Про це Бутусов повідомив у своєму Facebook, передає "ДС".

"Приймаю пропозицію Міноборони, чекаю запрошення до міністра або до президента. Я готовий навести порядок в Міноборони… Я розумію, що раз керівництво Міноборони під час війни визнає свою нездатність впоратися з проблемами управління без мене, журналіста, і пропонує високу посаду, то як відповідальний громадянин, я зобовʼязаний прийняти цю пропозицію", — написав він.

Бутусов зазначив, що цією кадровою пропозицією Міноборони визнало справедливість його критики на адресу Верховного головнокомандувача і міністра оборони і хоче виправити ситуацію.

"Оскільки всі посади директорів департаментів по закону можуть бути зайняті виключно на конкурсних засадах, Міноборони не може мені гарантувати будь-яку з цих посад, інакше це буде в чистому вигляді корупція", — додав він.

"Безумовно, я розумію також, що призначити мене на посаду хочуть, щоб я припинив писати правду", — написав журналіст зазначивши, що є дві причини для його призначення.

Йдеться про виступ командира спецпідрозділу ГУР Міністерства оборони щодо провалу затримання "вагнерівців", оскільки питання офіцеру задавали на основі статей журналіста і той підтвердив справжність викладених фактів. Також існують проблеми із забезпеченням армії і провалом оборонного замовлення на 2020 рік. А новий закон про держзакупівлі, який набуде чинності 1 січня 2021 року заблокує всі закупівлі для армії через відсутність нормативних актів.

Крім того, Бутусов представив свою програму діяльності на посаді в Міноборони з 12 пунктів. Зокрема, він має намір ініціювати проведення фінансового аудиту відомства за 2020 рік, створення військової доктрини за прикладом Ізраїлю, реформу системи держзакупівель відомства і ін.

Бутусов заявив, що погодиться працювати в Міністерстві оборони, якщо відомство запропонує йому конкретну посаду, яка буде відповідати його вимогам.

    Реклама на dsnews.ua