• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Журналіст знайшов причину, чому справа Шабуніна про ухиляння від армії не розслідується

За версією медійника, справа Віталія Шабуніна про ухиляння від армії не рухається через особисті знайомства

Блогер Віталій Шабунін
Блогер Віталій Шабунін
Реклама на dsnews.ua

Розслідування кримінального провадження щодо ухиляння від військової служби керівника "Центру протидії корупції" Віталія Шабуніна саботують вже понад 4 місяці. Про це заявив журналіст Володимир Бойко, пише "ДС".

Медійник зазначає, що кримінальне провадження щодо Шабуніна зареєстроване за його заявою ще у грудні 2023 року. Але відтоді справа не зрушила з місця. Тож у квітні 2024 року суд зобовʼязав територіальне управління ДБР у Києві невідкладно розпочати досудове розслідування про самовільне залишення Шабуніним місця служби.

Бойко припускає, що таке затягування може бути повʼязане з тісним знайомством Шабуніна із заступником директора ДБР Романом Олефіренком.

"Це, часом, не ви наказали не розслідувати справу відносно Шабуніна й навіть заборонили слідчому виконувати рішення суду?" — цікавиться Бойко.

Журналіст заявив, що їх познайомив колишній директор НАБУ Артем Ситник, з яким Олефіренко не просто приятелює, а й має квартиру по сусідству в центрі Києва.

Нагадаємо, ДБР розслідує дві кримінальні справи щодо Шабуніна — за ухилення від мобілізації та підробку документів НАЗК.

 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua