• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Журналісти зʼясували, хто фінансує і просуває партію Шарія в Україні (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Мережа автозаправних станцій "БРСМ-Нафта" фінансує діяльність політичного проєкту "Партія Шарія", лідером якого є проросійський пропагандист Анатолій Шарій

Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", які посилаються на листування партійців Шарія, інформує "ДС".

Згідно з інформацією розслідувачів, Анджела Василівна Ларкіна, яка є керівником низки підприємств, за якими стоїть бренд БРСМ-Нафта, схвалює всі неофіційні фінансові витрати на діяльність політпроєкту пропагандиста Шарія, партія якого бере участь у місцевих виборах в Україні.

Так, згідно з офіційним звітом, за перший квартал 2020 року "Партія Шарія" отримала 1 168 653 гривень "пожертв" з яких на зарплату співробітників витратили 224 714 гривень. Втім, згідно з неофіційною звітністю, лише за один місяць партія витратила на зарплати 1,3 мільйона гривень. 

У сюжеті зазначається, що гонорари різноманітних "експертів", які в ефірі телеканалів "просувають Анатолія Шарія" та його політпроєкт, в цю суму не входять.

Журналісти повідомили, що кожен зі згаданих вище експертів має свою категорію "професійності" та отримує гроші за чітко встановленим прайсом. Винагорода за участь в ефірі стартує від $45.

Партія Шарія
Партія Шарія
Партія Шарія
Партія Шарія

Денис Бігус відзначає, що сумнівів у справжності отриманої від джерел інформації немає. За його словами, в листуванні та звітах наявні персональні дані партійців, номери їх банківських карток та решта конфіденційної інформації, якої немає у відкритому доступі. Журналісти також зазначили, що повний обʼєм свідчень, який їм вдалося зібрати, вони передали правоохоронцям.

    Реклама на dsnews.ua