• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Зі мною це рішення не обговорювали, — Кубраков прокоментував своє звільнення

Віцепремʼєр з питань відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що очільник уряду та у фракції з ним не обговорювали рішення про його відставку

Пресслужба форуму "Україна.30"
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у Facebook, передає "ДС".

"Коротко щодо зареєстрованого у парламенті проєкту постанови про моє звільнення з посади Віце-прем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. Завжди готовий до відкритого діалогу та детального звіту щодо роботи міністерства за всіма напрямками у моїй відповідальності. Керівництво фракції та очільник уряду Денис Шмигаль зі мною це рішення не обговорювали. На засідання фракції та профільного комітету не був запрошений… Щодо голосування за даний проект постанови Верховною Радою — за 5 років спільної роботи ми пройшли великий шлях. З абсолютною більшістю — шлях в одному напрямку. Кожен приймає рішення відповідно до своїх переконань і несе за це відповідальність", — написав Кубраков.

Як повідомляла "ДС", у четвер, 9 травня, народні депутати проголосували за звільнення віцепрем’єр-міністра з відновлення — міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua