• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Зло" і "страшне лихо": Добкін оскандалився заявою про Майдан

Реклама на dsnews.ua

Екснардеп і колишній мер Харкова Михайло Добкін назвав Помаранчеву революцію 2004-2005 рр. і Євромайдан 2013-2014 рр. "горем", "злом" і "страшною бідою"

Одіозну заяву політик зробив в ефірі авторської програми засновника інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона, передає "ДС".

Він вважає, що дві революції — це нібито "технології", які "відкинули нас на багато років".

"Два Майдани — це технології, це зло, це горе. Це те, що нас відкинуло на багато років назад. Коли намагаються прикрити якимись фразами типу "демократія", "свобода", "народження нації"... Ніяка нація не народилася. Я не бачу нації сьогодні. Не ображайся. От не бачу. Це все штучні наративи, які нам намагаються прищепити. Я не бачу "гідності", я не бачу гідності у людей. Я бачу, що ті, хто активну участь брав у Майдані на боці Майдану і в 2004-му, і в 2014 році, — це страх самому собі зізнатися, що "я мудак, я не так вчинив. Я був козел і повний ідіот, мене обдурили. Я йшов за течією", — сказав Добкін.

На уточнююче запитання, як він оцінює Майдан, він відповів: "Страшна біда".

Нагадаємо, раніше Добкін розповів, що Янукович в Росії наносить багато гриму перед виходом на вулицю, аби його не можна було впізнати.

    Реклама на dsnews.ua