• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

ЗМІ дізналися, кого Монастирський візьме собі в заступники

Кабінет міністрів призначить заступниками міністра внутрішніх справ Богдана Драпʼятого, Ігоря Бондаренка та Мері Акопян

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалі видання Дзеркало тижня, передає "ДС".

Журналісти зазначають, що Кабінет міністрів України отримав подання про призначення трьох нових заступників міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського 29 липня.

"З урахуванням того, що в реєстрі НАЗК декларацій заступників міністра МВС до призначення немає, логічно припустити, що кандидати їх або не подали, або є чинними держслужбовцями. Так, власне і є", — пише видання.

Богдан Драпʼятий очолює секретаріат Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. З ним новий глава МВС разом працював в комітеті (Монастирський був його головою — ред.).

Драпьятий став керівником Секретаріату під час головування в цьому Комітеті Андрія Кожем'якіна. В апарат ВР потрапив помічником до Віктора Шемчука, який в 2007 деякий час був постійним представником президента в АР Крим.

У свою чергу помічником Шемчука під час його роботи постпредом був Євген Драпʼятий — батько нинішнього глави секретаріату правового комітету Ради.

Ігор Бондаренко є директором Департаменту інформатизації МВС, а Мері Акопян очолює Департамент міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС.

"Судячи з нинішнього напрямку роботи, Акопян буде заступником міністра з питань європейської інтеграції. Вона на цій посаді логічно замінить Тетяну Ковальчук, яка у ексміністра Арсена Авакова відповідала за міжнародку", — вказують журналісти.

У свою чергу Ігор Бондаренко може стати заступником міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

"Ну, і зрозуміло, що на посаді залишається Антон Геращенко, який був заступником міністра внутрішніх справ за часів Арсена Авакова. Таку пропозицію Геращенку зробив новий глава міністерства, а той не відмовився. За нашою інформацією, Денис Монастирський запропонував президенту Володимиру Зеленському залишити Геращенка на посаді заступника, і дуже просив погодити кандидатуру (президент погоджує всіх заступників). Але ця ініціатива не викликала у президента захоплення, тому цілком ймовірно, що Геращенко залишиться як радник, якщо захоче ", — зазначає" Дзеркало тижня ".

Нагадаємо, 16 липня 2021 року колишній нардеп від "Слуги народу" Денис Монастирський став новим міністром внутрішніх справ України замість Арсена Авакова, який трьома днями раніше написав заяву про відставку.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua