• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Знавець "корабельних сосен" Корнієнко оголосив про створення жіночого руху

Президентська партія "Слуга народу" запускає рух "Зе! Жінки" для впровадження політики рівності на національному та місцевому рівнях

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова партії Олександр Корнієнко, інформує "ДС".

"У межах руху "Зе! Жінки" депутати парламенту та місцевих рад, а також прихильники партії працюватимуть над посиленням політичної участі жінок, становленням рівних прав і можливостей в Україні та реалізацією національної політики з гендерної рівності, зокрема урядової програми "Партнерство Біарріц", ініційованої першою леді України", – цитує слова Корнієнка пресслужба політичної сили.

Нове утворення прокоментувала народний депутат провладної фракції Марина Бардіна: "Зе! Жінки" – це об’єднання депутаток партії "Слуга народу", які працюють в парламенті та місцевих радах задля реалізації політики рівності, збільшення жіночого представництва в політиці та втілення національної програми з гендерної рівності".

Нагадаємо, у нинішньому парламенті – найбільша кількість жінок за всі часи незалежності України, 20,8%.

Примітно, що про створення руху "Зе! Жінки" Олександр Корнієнко, який раніше став учасником гучного сексистського скандалу. Нагадаємо, в червні 2020 року в мережі зʼявився запис розмови керівників "слуг" у Верховній Раді Олександра Корнієнка і Давида Арахамії, під час якої вони нібито обговорювали колегу по фракції Ірину Аллахвердієву. "Така піддута, звичайно, трохи. Трохи тюнінг, тон too much. Загалом вона баба робоча взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут відху*рить триста зустрічей за чотири місяці. І виграє", — сказав Корнієнко.

Арахамія у бесіді підтримав колегу по фракції в його оцінці жінки. Згодом Корнієнко заявив, що Аллахвердієвій у скандальному записі були присвячені тільки кілька слів про її красу, а далі пішло обговорення Тетяни Домбровської. Саме її назвали "корабельною сосною". Тетяна Домбровська — бізнесвумен із Миколаєва.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua