• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Резніков поставив хрест на реконструкції окупованого Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Говорити про реконструкцію окупованої частини Донбасу в контексті ліквідації наслідків російської агресії в регіоні марно

Про це в статті для Atlantic Council написав віцепрем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, передає "ДС".

За його словами, Росія зруйнувала Донбас довоєнної епохи.

"Вона знищила половину економіки регіону, зруйнувала його інфраструктуру і мала руйнівні демографічні наслідки. Не може бути повернення до того, як було раніше", — зазначив віцепрем'єр.

Резніков додав, що замість цього Україна повинна зосередитися на створенні нової економіки.

"Оновлений Донбас може стати центром нових підходів до виробництва. Трагедія війни перетворила промислові райони України в руїни, але це спустошення також створює простір для сміливих інновацій і оригінального мислення, які не завжди можливі у більш розвинених економічних умовах", — підкреслив Резніков.

Віцепрем'єр-міністр також заявив, що вирішальне значення в цьому процесі будуть мати постійні фінансові вливання з державного бюджету України, донорська допомога, а також інвестиції.

Нагадаємо, в цій же статті Резніков написав, що підхід України до поняття "особливий статус Донбасу" полягає в трансформації інвестиційного клімату та впровадження нової економічної моделі.

    Реклама на dsnews.ua