• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зрадники в Криму взялися за історію: хочуть доповнити підручники "українською окупацією" і "російською весною"

Реклама на dsnews.ua

Колишній депутат Верховної Ради Автономної республіки Крим, засновник "Російського блоку" Олександр Свистунов заявив, що до підручників історії півострова потрібно додати інформацію про "українську окупацію" і "російську весну"

Про це він заявив в зверненні до міністра освіти Росії Сергія Кравцова, передає "ДС" з посиланням на Facebook-повідомлення на сторінці Свистунова

Так, депутат просить відкликати зі шкіл і бібліотек другу частину підручника "Історія Криму. 10 клас", оскільки, за його словами, в підручнику "відверто по-брехливому і тенденційно описана історія пострадянського періоду півострова, починаючи з 1991 року і аж до возз'єднання Криму з Росією у 2014 році".

Крім того, за словами Свистунова, автори підручника "не визнають факту української окупації Криму і Севастополя" і в ньому "відсутній опис національно-визвольної боротьби жителів півострова".

Він вважає, що новий підручник повинен бути написаний "незалежними російськими істориками", а не "багровскою професурою, що багато років плазувала перед українським режимом".

Министру просвещения РФС.С. КравцовуУважаемый Сергей Сергеевич!В наступившем новом 2020/2021 учебном году учебник по...

Gepostet von Александр Свистунов am Dienstag, 22. September 2020

У міністерстві освіти РФ, в свою чергу, повідомили Комерсанту, що підручник розроблявся кваліфікованими фахівцями, які "спиралися виключно на діючі норми історичної освіти без будь-яких політичних пристрастей".

Один з авторів посібника також заявив виданню, що Свистунов і його прихильники не є професійними істориками і сприймають інформацію, викладену в даній книзі, "суб'єктивно, через призму свого політичного досвіду".

    Реклама на dsnews.ua