• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

"Зразкові відносини": Україна і Словаччина проведуть бізнес-форум

У поточному році Україна і Словаччина проведуть спільний бізнес-форум для подальшого розвитку торговельних зв'язків між країнами

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба після зустрічі з міністром закордонних і європейських справ Словаччини Іваном Корчоком, передає "ДС" з посиланням на прес-службу МЗС.

"Між Україною та Словаччиною зразкові відносини. Немає жодних перешкод чи проблемних питань, які б заважали нам реалізовувати спільні проєкти", — зазначив Кулеба.

Міністри домовилися розвивати торговельні звʼязки між країнами.

"Днями Рада експортерів та інвесторів при МЗС України та Рада словацьких експортерів підписали меморандум про співпрацю. Це конкретний крок для пожвавлення торговельних контактів", — зазначив Кулеба.

Міністри домовилися провести вже в цьому році бізнес-форум між українськими і словацькими компаніями під егідою міністерств закордонних справ.

Сторони детально обговорили подальшу взаємодію в енергетичній сфері, домовилися спільно працювати над полегшенням умов перетину кордону, введенням спільного контролю в прикордонних пунктах.

Дмитро Кулеба та Іван Корчок підписали План консультацій між міністерствами закордонних справ України і Словаччини на 2021-2022 роки.

Глава українського МЗС подякував Словаччині за послідовну підтримку України на шляху європейської і євроатлантичної інтеграції, підтримку територіальної цілісності і суверенітету нашої країни, а також за взаємодію у протидії пандемії COVID-19.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua