• USD 36.6
  • EUR 35
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Зрив операції по затриманню "вагнерівців": у Раді вимагають створення ТСК (ВІДЕО)

Народний депутат від "Європейської Солідарності" Володимир Арʼєв сьогодні оприлюднив докази причетності Офісу президента України до зриву спецоперації з затримання "вагнерівців"

Реклама на dsnews.ua

Російських найманців, частина яких брала участь у війні проти України, було затримано у Білорусі і згодом депортовано до Росії, інформує "ДС".

"Оперативники українських спецслужб готові свідчити Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради щодо цієї ситуації. Якщо її не буде створено, то вони готові свідчити публічно", — заявив депутат.

"Ми знаємо, що навіть зараз в Офісі президента, одному з департаментів СБУ нищаться докази щодо цієї спецоперації… Але я хочу сказати, що папери і докази не горять, якщо навіть "випадково" буде влаштована пожежа водному з відомств — у нас також є інформація про такі плани", — сказав сьогодні Арʼєв під час пресконференції у Верховній Раді, яку транслював телеканал "Прямий".

Він наголосив, що "цієї інформації достатньо, щоб створити тимчасову слідчу комісію у парламенті".

Як писала "ДС", 14 серпня Білорусь передала Росії 32 бойовиків ПВК "Вагнера", яких затримали 29 липня. Президент України Володимир Зеленський назвав видачу "вагнерівців" несправедливим рішенням, наслідки якого будуть трагічними.

Згодом зʼявилася інформація, що операцію із затримання найманців російської ПВК "Вагнер", що воювали на Донбасі, готували спецслужби України, однак дані про неї "злив" "кріт" з оточення президента Володимира Зеленського. За даними низки ЗМІ, це був глава Офісу президента Андрій Єрмак. Радник останнього Михайло Подоляк заявив, що Історія зі зривом затримання найманців ПВК "Вагнер", які були заарештовані в Білорусі, є "блискучою медійною операцією". Своєю чергою президент Зеленський назвав інформацію про "крота" і зрив спецоперації "маячнею".

    Реклама на dsnews.ua