• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Звіт держкомісії про причини пожежі в будинку для літніх людей буде представлено після 19 лютого

Реклама на dsnews.ua

Державна комісія планує завершити розслідування причин пожежі в харківському будинку для літніх людей і після 19 лютого відзвітує про результати своєї роботи

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" розповів глава держкомісії, міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, передає "ДС".

Крім звіту про причини трагедії, держкомісія надасть пропозиції щодо врегулювання питання існування будинків для літніх людей в Україні.

"Будемо розслідувати це питання в термін до 19 лютого. І повідомимо не тільки результати, а й пропозиції щодо врегулювання цього питання. Тому що контролю за такими об'єктами немає, а їх чимало. Потрібно вводити ліцензування, щоб відповідні органи їх перевіряли", — заявив міністр.

Нагадаємо, за словами керівника Національної поліції Ігоря Клименка, в будинку готувався ремонт газового обладнання, а задимлення спочатку почалося в місці газового лічильника. Всього у слідства є три версії виникнення пожежі.

Президент Володимир Зеленський 22 січня прибув з робочою поїздкою до Харкова у зв'язку з пожежею, яка напередодні сталася в будинку для літніх людей.

Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру чотирьом затриманим у справі про пожежу: власнику будівлі, орендарю будинку і його дружині, а також адміністратору.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про оголошення 23 січня днем жалоби за загиблими під час пожежі в будинку для літніх людей в Харкові.

    Реклама на dsnews.ua