• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Зеленський започаткував в Україні День виноградаря та винороба

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський видав указ № 403/2020, згідно із яким в Україні офіційно встановлюється День виноградаря і винороба. Це професійне свято відзначатиметься щороку в другу неділю листопада

Про це глава держави повідомив під час робочої поїздки на Закарпаття, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Зеленського.

Виступаючи на представленні Стратегії розвитку Закарпатської області до 2027 року, президент зауважив, що цей регіон має хороший потенціал у виробництві органічної продукції, зокрема у виноградарстві та виноробстві.

«Це важлива складова для сільського господарства, важлива для інфраструктури й робочих місць у сільській місцевості. Сьогодні я підписав указ, що встановлює в Україні офіційне свято – День виноградаря і винороба. Я знаю, що це було важливо для людей, які працюють у цій галузі. Це символічний крок, який підкреслює повагу до цієї професії», – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави також зазначив, що уряд і профільне міністерство мають представити комплекс заходів для розвитку українського виноградарства та виноробства.

«Ми часто кажемо про «економічний націоналізм». Давайте зробимо так, щоб закарпатське, одеське, херсонське і, звичайно, кримське вино за якістю та популярністю нічим не поступалося італійським, іспанським та французьким винам», – наголосив президент.

Нагадаємо, Кабмін затвердив проект указу Володимира Зеленського про заснування свята ще 1 липня.

    Реклама на dsnews.ua