• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

#Деньпап з ICTV: канал організовує свято для всіх пап (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
16 вересня в 11:00 канал ICTV організовує свято #Деньпап і запрошує батьків з дітьми приєднатися до святкування

Це свято в Україні не має офіційного статусу, але українці його відзначають кожну третю неділю вересня.

До папа-фестивалю від ICTV приєднаються також зірки каналу Єгор Крутоголов, Євген Сморигін, Максим Неліпа, Олег Іваниця, Євген Гашенко ("Дизель Студіо"), провідні Андрій Ковальський ("Факти"), Вадим Карп'як ( "Свобода слова" ), Костянтин Стогній ("Надзвичайні новини") та інші. Як справжні чоловіки вони висаджено "Алею ів від пап ICTV" та візьмуть участь у розвагах.

"Всі знають, що тато може все, крім того, щоб бути мамою. А з того, що робить тато, не в силах подужати мамі? Ну, все-таки, я вважаю, показати приклад бути чоловіком. Чоловік виявляється не тільки у піднятті тягарів, це в першу чергу рішення, які він приймає у своєму житті кожен день. Ось тут напевно чоловіче начало як раз і проявляється. Я взагалі дуже люблю дітей і люблю їх радувати. У мене один син і ми з ним постійно сміємося і жартуємо. Він у мене росте таким хулиганчиком, але тим не менше - він добрий і милий хлопець, який любить своїх батьків і друзів", - каже Єгор Крутоголов ("Дизель Студіо").

На думку провідного і батька двох дітей Андрія Ковальського, справжній батько - це людина, яка завжди приймає рішення і несе відповідальність за свою сім'ю.

"Бути батьком - це не робота, але важка щоденна праця. У батьків немає вихідних, їм не можна хворіти або бути в поганому настрої, але за це вони отримують шалену плату - посмішки, обійми і поцілунки своїх дітей. Я батько з невеликим стажем - майже 3 роки, але я добре розумію, наскільки важливо, щоб в житті дітей були і мама, і тато. Від нас, батьків, залежить, як складеться доля наших дітей. Приділяти їм увагу, розповідати що добре, а що погано, відкривати світ і пояснювати всі-всі - ось місія батьків. Для мене бути батьком - жити одним повним життям зі своїми дітьми", - каже Андрій Ковальський ("Факти.Спорт").

Гостей свята чекає розважальна програма з пам'ятними подарунками від ICTV та "Дизель студіо" для кожного.

#Деньпап буде проходити у ботанічному саду імені Фоміна, а саме - в Шевченківської долині (м. Університет).

Всі новини про свято читайте на офіційній Facebook-сторінці: https://www.facebook.com/events/221155838754942/

    Реклама на dsnews.ua