• EUR 43.9
  • GBP 51.5
Спецпроєкти

"Динамо" на своєму полі не зуміла обіграти "Копенгаген"

Київський клуб втратив два очки у домашньому матчі, розійшовшись з данцями миром - 1:1

Рахунок на 2 хвилині поєдинку відкрили гості, повідомляє "ДС" з посиланням на "Sport.ua".

Перша атака "Копенгагена" завершилася знижкою Сантоса, і Сотириу з лінії воротарського майданчика потужним ударом розстріляв ворота.

Кияни спробували швидко відіграти м'яч, більше володіли м'ячем, але гості впевнено справлялися з облогою своїй штрафній, не забуваючи при цьому контратакувати.

На початку другого тайму "Динамо" вдалося зрівняти рахунок. Циганков навісив зі штрафного з правого флангу, і набіг Шабанов точно пробив головою у протихід голкіперу.

Далі моменти були і в гостей, і у господарів, проте поєдинок закінчився бойовою нічиєю.

Раніше "ДС" повідомляла, що "Олександрія" також зіграла в нічию з "Сент-Етьєном" в матчі Ліги Європи.