"Динамо" програло "Яблонцу" у Лізі Європи у нічого не значущому матчі (ВІДЕО)

В останньому матчі групового турніру Ліги Європи сезону 2018/2019 київське "Динамо" програло чеському "Яблонцу" з рахунком 0:1

Незважаючи на те, що "Динамо" заздалегідь забезпечив перше місце в групі і не залежало від результату, Олександр Хацкевич практично відмовився від ротації, повідомляє "ДС" з посиланням на Tribuna.com.

З цікавих моментів: Бущан у воротах і Бесєдін на позиції форварда.

Весь перший тайм кияни не могли увійти в гру і пропустили вже на 10-й хвилині. Долежав перевисел Кадара і пробив головою у дев'ятку.

Після спілкування в перерві з тренерським штабом, у другому таймі "Динамо" заграло активніше, але ніяк не могло створити хороший момент. Все змінив дебютний вихід Цитаишвили в Лізі Європи замість Шапаренко. "Динамо" перестроилось на схему 4-4-2 Цитаишвили і Циганковим на флангах, Вербичем і Беседіним в нападі. 18-річний вінгер потужно увійшов у гру і одразу ж створив ідеальний момент для Бесєдіна - нападник пробив у штангу. "Динамо" щільно насіло на ворота гостей.

Через 7 хвилин Хацкевич ще посилив атаку, випустивши Дуэлунда. До сожалеактивнее, але ніяк не могло створити хороший момент. Все змінив дебютний вихід Цитаишвили в Лізі Європи замість Шапаренко. "Динамо" перестроилось на схему 4-4-2 нію, датчанин вже через 10 хвилин залишив поле через травму після удару по воротах чехів. Виглядало моторошно, Міккеля відвезли з поля на ношах.

Вийшов на заміну Андрієвський проявити себе не зміг. Хоча "Динамо" продовжувало володіти перевагою, висіло на воротах суперника і створили кілька гольових моментів, але забити не вдалося.

Другий тайм команда Хацкевича провела набагато сильніше, вирівнявши статистику ударів.
У підсумку - перша поразка у Лізі Європи в цьому сезоні. На щастя, воно нічого не означає, але все одно неприємно програвати клубу рівня "Яблонцем" будинку.