• GBP 49.4

"Динамо" стало першим фіналістом Кубка України

Київський футбольний клуб "Динамо" у середу, 17 червня, вийшов у фінал Кубка України, що обіграв з рахунком 2:0 і переміг ФК "Минай" із Закарпатської області

Про це йдеться в повідомленні "Української правди", передає "ДС".

Рахунок в цій зустрічі міг бути набагато більшим на користь киян, а ось гольових моментів у господарів поля біля воріт "Динамо" майже не було. На дев'ятій хвилині рахунок у матчі був відкритий. Забитим голом відзначився Мікаель Дуелунд.

На 26-й хвилині головний арбітр гри Катерина Монзуль призначає пенальті за фол воротаря на Дуелунді. З 11 м бив Фран Сіль, але не влучив у ворота.

На 39-й хвилині Дуелунд оформив дубль, обігравши голкіпера, забивши гол у порожні ворота - 2:0.

На 52-й хвилині Беньямін Вербич забиває третій м'яч, але рефері після перегляду ВАР відміняє взяття воріт, зафіксувавши офсайд. Ще кілька разів воротар господарів рятував свою команду після ударів Віктора Цаганкова і Де Піни.

Вже в доданий арбітром час після удару Богдана Оринчака м'яч потрапляє у стійку воріт киян.

В іншому пів фінальному матчі 24 червня зустрінуться "Маріуполь" і "Ворскла".

Нагадаємо, в центральному матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги луганська "Зоря" приймала київське "Динамо" на стадіоні "Славутич-Арена" у Запоріжжі. Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей.