• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

ДНР розробляє нові механізми перетину КПВВ

Реклама на dsnews.ua

ДНР"розпочала опрацювання альтернативних механізмів перетину лінії розмежування між підконтрольною їй територією (ОРДО) і підконтрольною Україні частиною Донецької області

Про це заявила "міністр закордонних справ ДНР" Наталія Никонорова в інтерв'ю сепаратистському ресурсу, передає "ДС".

За її словами, опрацьовуються альтернативні механізми, які дозволять в безпечному режимі для санітарно-епідеміологічної обстановки" в ОРДО здійснити пропуск бажаючих через КПВВ "без погодження таких механізмів Києвом".

C 28 червня ДНР знову заборонила виїзд на підконтрольну Україні територію і в'їзд з неї, пославшись на зростання захворюваності коронавірусом в Україні. За словами Никонорової, зараз "міжвідомчий оперативний штаб" продовжує розгляд звернень від людей, які потребують перетину лінії зіткнення, та складання відповідних списків.

"Після збору всіх необхідних у кожному конкретному випадку документів та їх розгляду штаб приймає рішення про включення громадян у ці списки. Саме за ними найближчим часом буде здійснюватися пропуск бажають в'їхати на нашу територію після того, як буде прийнято рішення про організацію наступного гуманітарного коридору на КПВВ", — підкреслила представниця"ДНР.

Нагадаємо, переміщення між окупованим Донбасом і вільною Україною обмежені: пропуск через лінію зіткнення на сході України на даний момент здійснюється тільки через пункт в'їзду-виїзду "Станиця Луганська".

    Реклама на dsnews.ua