• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"ДНР" розробляє нові механізми перетину КПВВ

Реклама на dsnews.ua
"ДНР" розпочала опрацювання альтернативних механізмів перетину лінії розмежування між підконтрольної їй територією (ОРДО) і підконтрольною Україні частиною Донецької області

Про це заявила міністр закордонних справ ДНР" Наталія Ніконорова в інтерв'ю сепаратистському ресурсу, передає "ДС".

За її словами, опрацьовуються альтернативні механізми, які дозволять в безпечному режимі для санітарно-епідеміологічної обстановки" в ОРДО здійснити пропуск бажаючих через КПВВ "без погодження таких механізмів Києвом".

C 28 червня "ДНР" знову заборонила виїзд на підконтрольну Україні територію і в'їзд з неї, пославшись на зростання захворюваності коронавірусом в Україні. За словами Никоноровой, зараз "міжвідомчий оперативний штаб" продовжує розгляд звернень від людей, які потребують перетині лінії зіткнення, та складання відповідних списків.

"Після збору всіх необхідних у кожному конкретному випадку документів та їх розгляду, штаб приймає рішення про включення громадян у ці списки. Саме з ним найближчим часом буде здійснюватися пропуск бажають в'їхати на нашу територію після того, як буде прийнято рішення про організацію наступного гуманітарного коридору на КПВВ", — підкреслила представниця "ДНР".

Нагадаємо, переміщення між окупованим Донбасом і вільною Україною обмежені: пропуск через лінію зіткнення на сході України на даний момент здійснюється тільки через пункт в'їзду-виїзду "Станиця Луганська".

    Реклама на dsnews.ua