• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Коронавирусный" гравець "Динамо" розгулював у центрі Львова без маски, - журналіст

Реклама на dsnews.ua
Захисник футбольного клубу "Динамо" (Київ), що знаходиться в оренді у львівських "Карпатах", Владислав Дубинчак, у якого раніше виявили коронавірус, гуляв по центру Львова без одягненою захисної маски

Про це з посиланням на одного з глядачів повідомив журналіст Сергій Болотников у програмі "ТаТоТаке" на Youtube, опублікувавши відповідне фото, передає "ДС".

"Великого криміналу в цьому немає, тому що він здав позитивний тест на коронавірус 17 днів тому. Тобто, 14 днів необхідного карантину вже пройшло. Але я не бачив ні офіційної інформації від "Карпат", ні від самого Дубинчака, що він повторно здав тест, який показав, що він вже не хворий. Ми не вимагаємо, щоб він сидів на самоізоляції, але можна хоча б надіти маску або не йти в самий центр? Якщо в кафешку не сходиш - помреш? - сказав Болотников.

Він додав, що хотів би почути офіційну реакцію "Карпат" і самого футболіста.

Нагадаємо, у львівському футбольному клубі "Карпати" був виявлений коронавірус серед футболістів та персоналу команди, тому матч чемпіонату України з "Маріуполем", запланований на 31 травня, що не відбувся.

    Реклама на dsnews.ua