• EUR 42.4
  • GBP 49.6
Спецпроєкти

"Ліверпуль" виграв Суперкубок УЄФА в серії пенальті проти "Челсі"

Англійський "Ліверпуль" став володарем Суперкубка УЄФА, вигравши серію пенальті з рахунком 5:4 у лондонського "Челсі" після основного часу, який завершився внічию 2:2

Матч відбувся в Стамбулі на стадіоні "Vodafone", інформує "ДС" з посиланням на Трибуну.

Зазначається, що "Челсі" несподівано активно провів перший тайм, володів перевагою і заслужено забив гол - відзначився Олів'є Жиру. Зазначено, що лондонці могли забивати ще.

У перерві тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп випустив на заміну Роберто Фірміні. "Ліверпуль" тут же змінився і пішов в атаку. Вже через 3 хвилини Садио Мане зрівняв рахунок. Команда продовжувала атакувати, мала кілька класних моментів, але ніяк не могла забити. Матч перейшов в овертайм.

У додатковий час "Ліверпуль" знову забив швидкий гол - Мане оформив дубль через 5 хвилин після овертайму. Але "Челсі" програвав всього 6 хвилин: воротар Андріан збив у своїй штрафній Теммі Абрахама і Жоржиньо реалізував пенальті. Більше команди не забивали.

Все вирішилося в серії пенальті. Всі забивали до останнього удару. Десятим вийшов бити Абрахам - і пробив прямо по центру. Адріан зреагував.

Зазначимо, дві англійські команди зустрілися команди у матчі за Суперкубок Європи за результатами перемог в єврокубках у минулому сезоні. Так, "Ліверпуль" є володарем Кубка Чемпіонів, а "Челсі" виграв Лігу Європи.