• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Мінера" київського вокзалу помістять в "психушку"

Реклама на dsnews.ua
Чоловіка, який "замінував" Центральний залізничний вокзал Києва, відправлять на примусове лікування

Про це сьогодні повідомила прес-служба столичної прокуратури. передає "ДС".

"Солом'янським районним судом міста Києва задоволено клопотання Київської місцевої прокуратури № 9 про застосування примусових заходів медичного характеру відносно жителя столиці, який влітку 2019 надав неправдиве повідомлення про підготовку вибуху на залізничному вокзалі Києва", - сказано в повідомленні.

У відомстві нагадали, що 10.08.2019 чоловіків зателефонував на телефон спецлінії "102" і надав неправдиве повідомлення про заменировании залізничного вокзалу у столиці за адресою Вокзальна, 1.

"Проведеними першочерговими слідчими діями "мінера" вдалося встановити і затримати.

Згідно з результатами судово-психіатричної експертизи, правопорушник на момент вчинення злочину не міг усвідомлювати свої дії і керувати ними. В даний час психічний стан останнього не змінилося, і він потребує примусової госпіталізації в психіатричну лікарню з посиленим наглядом", - додали в прокуратурі.

Враховуючи викладене, до суду було внесено клопотання про застосування у відношенні чоловіка примусових заходів медичного характеру, яке судом задоволено.

Як повідомлялося, протягом 2019 року СБУ затримала 212 осіб, оставлявших завідомо неправдиві анонімні повідомлення про мінування об'єктів інфраструктури.

    Реклама на dsnews.ua