• USD 39.4

"Шахтар" і "Динамо" здобули перемоги на старті УПЛ

У першому турі чемпіонату України з футболу сезону 2019/2020 донецький "Шахтар" і київське "Динамо" перемогли своїх суперників

Домігся перемоги також СК "Дніпро-1", який дебютував в елітному дивізіоні, інформує "ДС" з посиланням на Радіо Свобода.

Кияни на виїзді здолали львівські "Карпати" з рахунком 0:2 на 41 хвилині карпатівець Олексій Ковтун зрізав м'яч у власні ворота, а на 46-й нападник "Динамо" Артем Бесєдін реалізував пенальті.

"Шахтар" на виїзді переміг "Олександрію" з Кіровоградської області. На гол Максима Третьякова в першому таймі донеччани відповіли трьома забитими м'ячами у таймі другому (автогол Гліба Бухала і результативні удари Тайсона і Дентину).

Дебютант Прем'єр-ліги "Дніпро-1" почав чемпіонат з перемоги над донецьким "Олімпіком". За дніпрян голи забивали Сергій і Владислав Булеца Супряга.

Нагадаємо, також, що в першому турі Прем'єр Ліги України з футболу сезону 2019/2020 луганська "Зоря" у гостях обіграла полтавську "Ворсклу" з рахунком 1:0.