• EUR 42.5
  • GBP 49.7

"Шахтар" стартував з перемоги в Лізі Чемпіонів

"Гірники" домінували протягом усього матчу

Український клуб "Шахтар" (Донецьк) уЛьвові впевнено обіграв швейцарський Янг Бойз з рахунком 2:0 на останньому етапі кваліфікації Ліги Чемпіонів, передає "ДС" з посиланням на Zn.ua.

На перших хвилинах гості не використали свій найреальніший шанс забити - Герндт вийшов один на один з П'ятовим під гострим кутом, але переграти українського голкіпера не зумів. До середини тайму "гірники" перехопили перевагу і закономірно вийшли вперед: на 27-й хвилині Фред віддав пас у штрафну, де м'яч підхопив Бернард, обійшов воротаря і забив у порожні ворота.

Інтрига була фактично похована після перерви, коли другу жовту отримав захисник гостей Вилотич. Далі підопічні Паулу Фонсеки мали тотальну перевагу і постійно тиснули на ворота суперника. У ряді епізодів "Янг Бойз" рятував воротар Мвого, але на 75-й хвилині після виходу на заміну голом відзначився Селезньов, якого мяч на порожні ворота викотив Степаненко - 2:0.

До самого фінального свистка донеччани тиснули на ворота швейцарців, однак збільшити рахунок до розгромного "гірникам" так і не вдалося, незважаючи на велику кількість гольових моментів.

Поєдинок відбудеться в столиці Швейцарії, Берні, в наступну середу, 3 серпня.

Нагадаємо, що столичний клуб "Динамо Київ", як чемпіон України, виходить у груповий турнір Ліги Чемпіонів без стикових ігор в кваліфікації.