• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Слуга" Дубинський відзначився "махрової портновщиной" (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Скандальний народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Дубинський в нецензурній формі висловився про відставку Якова Смолія з посади голови Національного банку

Відповідну публікацію він розмістив у себе на Instagram під час участі у ток-шоу "Право на владу", передає "ДС".

Головною темою програми, яка виходить на телеканалі олігарха Ігоря Коломойського "1+1", стала заява глави Нацбанку Якова Смолія. Експерти і політики у студії обговорювали можливі наслідки для економіки України після відставки глави НБУ. Висловив своє "експертна думка" і нардеп від президентської партії.

"Еб*м Смолія в тупий собачий рот в прямому ефірі "1+1", - написав Дубинський.

Варто відзначити, що багатьом передплатникам нардепа не сподобалося вираз і його манера спілкування з людьми.

"Головний любитель собачих ротів", "пі*діти не мішки перевертати, коефіцієнт вашого депутатства -100", "не до лиця, як для народного депутата. Не хочу таке читати від народного депутата. Тому так і живемо. Бидло невоспитанное", - написали українці.

"Грізний, як жук гнойовий. Цікаво, така тяга до собак виникла після тісного спілкування з Кулькою (ймовірно, мається на увазі Анатолій Шарій)?" - поцікавився користувач goroleksa.

"На словах - Лев Толстой. Бачив відео з Домбровським (активіст і блогер Стас Домбровський, - прим. "ДС"). Як питають за слова, відразу задню. Все з вами ясно", - дорікнув Дубинського користувач battlegoose_ua.

Деякі користувачі соцмережі також нагадали, що брудні висловлювання про "собачий рот" увійшли в ужиток частини "Слуги народу" завдяки колишньому заступнику глави АПУ часів Януковича Андрію Портнову. Саме так одіозний прокурор звик спілкуватися з опонентами.

Нагадаємо, 1 липня глава Нацбанку Яків Смолій написав заяву про відставку із займаної посади за власним бажанням. Він також заявив про "систематичне політичний тиск на НБУ". В правлінні НБУ підтримали Смолія, заявивши неприпустимості політичного тиску.

У свою чергу в Офісі президента спростували звинувачення в тиску на керівництво держрегулятора.

    Реклама на dsnews.ua