• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Слуга народу" Бужанський назвав Бандеру "польським терористом"

Реклама на dsnews.ua
Скандальний народний депутат провладної фракції "Слуга народу" Максим Бужанський в черговий раз критично висловився на адресу українських націоналістів, згадавши про лідера ОУН Степана Бандеру

Свою думку нардеп висловив у себе в Facebook, передає "ДС".

"В цей день, 13 січня 1936 року, польська терорист Степан Бандера отримав свій перший довічний термін. Але що цікаво, в ході судових слухань, і покійний Степан, і його колеги, навідріз відмовилися виступати польською мовою, протестуючи таким чином проти етнічної політики Польщі кінця двадцятих-тридцятих років минулого століття", - написав Бужанський, додавши, що в цьому питанні він Бандеру розуміє.

"Тим дивовижніше спостерігати, як частина сучасних українських націоналістів або осіб, які себе ними називають, які вважають себе послідовниками Бандери, в точності копіюють в гуманітарних і мовних, в тому числі, питання, політику тієї самої Польщі тридцятих. Проти якої виступав Степан ко, за що, власне, і судили за результатами виступів. Труси або хрестик, щось одне тут зайве", - додав член "Слуги народу".

Нагадаємо, на початку грудня Бужанський прямо під час пленарного засідання набросился з кулаками на свого колегу по фракції Гео Лерос.

    Реклама на dsnews.ua