• USD 28.4
  • EUR 33.7
  • GBP 37.8
Спецпроєкти

"Службова невідповідність": Майора ВСУ, який критикував Зеленського, звільнили зі служби

Реклама на dsnews.ua
Майора Збройних сил України Романа Ковальова, який критикував президента Володимира Зеленського, 18 червня звільнили зі служби

Про це військовослужбовець розповів OBOZREVATEL, передає "ДС".

Ковальов показав фото наказу про звільнення у зв'язку зі службовою невідповідністю.

Нагадаємо, раніше за критику Зеленського у соцмережі військовому оголосили сувору догану.

За словами майора ЗСУ, він не шкодує про свої дії і написав би пост з критикою на адресу президента і командувача Сухопутних військ генерал-лейтенанта Сирского, якщо б міг повернути все назад.

"Я зробив те, що повинен був зробити, і ні про що не шкодую. Моя історія досить типова для армійських буднів останнього року, і тому, сподіваюся, "справа Ковальова" стане тією останньою краплею, яка переповнить чашу терпіння свідомого українського суспільства і воно нарешті почне контролювати армію не тільки в області техніки і озброєння, але і в питаннях прав військовослужбовців та комунікації всередині Збройних сил", - сказав військовослужбовець.

Ковальов поділився, що далі збирається через суди довести свою невинність, притягнути до відповідальності винних у порушенні його прав і свобод і дати поштовх до змін всередині української армії.

"Соромно мені за таке формулювання і хвилююся я за те, що ця фраза "по службовій невідповідності" буде відтепер у моїй особовій справі офіцера? Мені за себе не соромно. Тому що повісили клеймо на невинну людину. Мені боляче. Боляче за тотальну несправедливість... Я служив сумлінно і чесно. І буду відстоювати цю правду у суді", - розповів Ковальов.

Він додав, що хотів би стати омбудсменом з військових питань, щоб "відновити справедливість" у ВСУ.

"Я хотів би використовувати досвід, набутий у цій боротьбі з бездушною системою, на благо суспільства і країни. На сьогодні я хотів би стати омбудсменом з військових питань. Саме ця посада така, що допоможе мені почати зміни в армії, особливо в питаннях відновлення справедливості в ЗСУ, якої, на жаль, зараз немає місця в армії. Також ця посада дозволить мені ініціювати зміни існуючих пострадянських правил і положень, щодо яких існують Збройні сили. Тому що військовий - не раб!" - зазначив Ковальов.

    Реклама на dsnews.ua