• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів

Реклама на dsnews.ua
З неділі, 11 грудня, почав діяти новий графік руху поїздів на 2016/2017 роки

Про це "ДС" повідомили в прес-службі "Укрзалізниці".

У новому графіку передбачено курсування 193 пар пасажирських поїздів.

Формуванням залізниць України - 168 пар, країн СНД - 13 пар, інших країн - 12 пар. У міжнародному сполученні курсуватиме 14 пар пасажирських поїздів в країни Заходу і 25 пар - в країни СНД. 154 пари - у внутрішньому сполученні.

Швидкі і прискорені складають близько 80% від загальної кількості всіх пасажирських поїздів.

Введені також і нові напрямки. З'являться потяги, що з'єднають Полтаву з Константиновкой, Хмельницький з Лисичанському, Київ з Ізмаїлом та інші. Також будуть введені довгі потяги, що з'єднують всю країну - Харків - Київ - Львів, Київ - Івано-Франківськ.

У новому графіку руху поїздів передбачено збільшення швидкості поїздів. Зокрема, середня маршрутна швидкість складе до 57,8 км/год, а технічна - 67,3 км/год.

Новим графіком вводиться 24 пар нових поїздів, також 4 парам поїздів продовжений маршрути.

Збільшено кількість рейсів у південному (Одеса, Херсон, Миколаїв, Генічеськ, Маріуполь) і західному напрямках (Івано-Франківськ, Львів, Ужгород).

Також в графіку руху передбачено курсування причіпних вагонів для виїзду за кордон: Київ - Кошице, Київ - Прага, Київ - Братислава, Київ - Будапешт, Львів - Будапешт, Львів - Братислава, Дніпропетровськ - Санкт-Петербург, Одеса - Санкт-Петербург тощо.

    Реклама на dsnews.ua