• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Вірус коронапива": в США стали побоюватися пити пиво Corona

Реклама на dsnews.ua
38% жителів США почали боятися вживати пиво мексиканської марки Corona на тлі паніки у зв'язку з поширенням коронавіруса

Про це зазначено в дослідженні компанії 5W Public Relations, передає "ДС"

"Компанія 5W Public Relations здійснила опитування по телефону 737 американських споживачів пива старше 21 року протягом 25 і 26 лютого 2020 за їх думкам про популярної мексиканської марки Corona і наслідки смертельного коронавіруса, який поширюється по всьому світу", - зазначено в повідомленні.

Згідно з результатами опитування, 38% респондентів з числа тих, що вживають пиво, ні за яких обставин не готові купувати пиво марки Corona в контексті інформації про поширення коронавіруса. У той же час лише 4% з тих, хто зазвичай п'є Corona, заявили про відмову від бренду у зв'язку з останніми подіями.

16% любителів пива, зізналися, що їх спантеличило припущення про можливу "зв'язку" пива марки Corona і коронавіруса.

"Немає сумнівів, що пиво Corona страждає через коронавіруса. Можна уявити, що ви йдете в бар і говорите: "Ей, можна мені корону?" або "Передайте мені корону". Хоча бренд стверджує, що споживачі розуміють, що немає ніякого зв'язку між вірусом і пивною компанією, це катастрофа для бренду Corona. Зрештою, бренд захоче бути пов'язаним з вірусом, який вбиває людей в усьому світі?", - сказав гендиректор 5W Public Relations Ронн Тороссян.

Укрінформ уточнює, що в той же час відзначається, що в останні тижні в американському сегменті інтернету спостерігається неухильне збільшення запитів в пошуку таких як "вірус коронапива" і "пивний коронавірус" та інші.

Громадське повідомляє, що за даними фірми YouGov, що займається вивченням ринку, показник відношення до бренду (buzz score) у виробника Corona знизився з 75 балів на початку січня до 51 бала за станом на кінець лютого.

Buzz score визначається наступним чином: враховуються всі люди, які чули щось про бренд за останні два тижні і від відсотка позитивних відгуків вираховується відсоток негативних.

    Реклама на dsnews.ua