"Зоря" обмінялася голами з ЦСКА в першому матчі кваліфікації Ліги Європи (ВІДЕО)

Луганська "Зоря" зіграла внічию 1:1 з софійським ЦСКА на виїзді в Болгарії в рамках 3 кваліфікаційного раунду Ліги Європи

Матч пройшов на стадіоні Болгарської армії в Софії, інформує "ДС" з посиланням на Трибуну.

Спочатку луганчани пропустили після швидкої атаки господарів, яка закінчилася точним ударом в дотик від Эвандро.

На останніх хвилинах першого тайму суддя поставив пенальті у ворота ЦСКА за гру рукою у власному штрафному - покарання реалізував Владлен Юрченко, який забив свій перший гол у футболці "Зорі".

У другому таймі "Зоря" втримала комфортний для себе рахунок. Зустріч тепер пройде в Запоріжжі 15 серпня.

Нагадаємо також, що в рамках 3 кваліфікаційного раунду Ліги Європи "Маріуполь" сьогодні, 8 серпня, зіграв внічию в Одесі з голландським "АЗ Алкмаар"