• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

16 грудня телеканалу "Україна 24" виповнюється один рік

Рік тому, 16 грудня, розпочав мовлення телеканал "Україна 24". Цьогоріч свій перший день народження канал відзначить разом з глядачами і з нагоди свята готує чимало сюрпризів

Реклама на dsnews.ua

Розпочинатиме свято Тала Калатай, Сергій Никифоров та Лейла Мамедова в ефірі шоу "Ранок чемпіонів". Протягом дня улюблені новинні програми вестимуть одразу троє ведучих.

"ТБ завжди у безперервному вирі подій, тож свою річницю відзначимо у прямому ефірі за улюбленою роботою. На вас чекають включення з провідними світовими ЗМІ, зустрічі з кращими ньюзмейкерами світу. Так, 16 грудня з 09:00 щогодини на прямий зв’язок виходитимуть наші колеги, зокрема "Радіо Свобода", "Голос Америки", телеканал "Дождь", "БелСат", "Euronews", "Nexta". У прямому ефірі разом підіб’ємо підсумки найрезонансніших подій 2020-го, за якими стежив світ", – розповів головний редактор "Новинної Групи Україна" Юрій Сугак.

Російський телеканал-опозиціонер "Дождь" ексклюзивно прокоментує, як йому вдається критикувати владу і при цьому зберігати свою нішу на медіаринку. Також у прямому ефірі порушать питання свободи слова в Україні та Росії і роль медіа у конфлікті на Донбасі.

Роман Протасевич, колишній головний редактор телеграм-каналу "Nexta", проаналізує президентські вибори і наслідки масових протестів у Білорусі.

Разом із "Радіо Свобода" (Брюссель) ведучі обговорять питання євроінтеграції України, з’ясують останні деталі судового процесу щодо трагедії МН17.

Олексій Демченко, позаштатний журналіст видання "РеЛевант", під час скайп-зв’язку прокоментує найактуальніші аспекти репатріації в Ізраїль.

 "Euronews" наживо обговорить позицію України на міжнародній арені та коронакризу в Європі.

Кореспондент "Радіо Свобода" у Чехії розповість про вплив пандемії на країни Європи та наскільки ефективні у протидії поширенню COVID-19 локдауни та інші карантинні обмеження.

Данило Русаков, журналіст "Russian television network of America" (США), з’ясує роль ЗМІ у розслідуванні гучних справ (на прикладі справи Байдена-молодшого).

Олексій Диковицький, заступник директора білоруського телеканалу "БелСат", разом з ведучим, журналістом "Україна 24" Іваном Яковиною обговорить роль опозиції і місце ЗМІ у масових протестах в Білорусі.

Дмитро Єловський, заступник головного редактора телеканалу "Дождь", та Євгеній Кисельов, ведучий "авторського проєкту на каналі "Україна 24", подискутують про пропаганду і дезінформацію та як сучасні ЗМІ маніпулюють громадською думкою.

Окрім цього, на глядачів чекають секрети успіху ведучих, журналістів телеканалу "Україна 24" та історії співвітчизників у різних куточках світу.

 "Ми завжди прагнемо почути своїх глядачів, на якому континенті вони б не перебували. Саме тому у свій день народження у прямому ефірі об’єднаємо і поспілкуємось з глядачами з різних частин земної кулі: з Японії, Австралії, Ізраїлю, Італії, Франції, Індонезії, США, Туреччини, Еквадору, Кіпру, Китаю та ін. Розповімо історії успіху співвітчизників, що популяризують Україну за кордоном, та наших неперевершених ведучих, які роблять ефір таким різноманітним. Наш краянин, який зараз проживає в Еквадорі, поділиться, як за 5 років у чужій країні з нуля створив свою торговельну марку з виробництва олії та борошна. Українка, яка нині працює в аеропорту Стамбула, розповість про туризм на карантині. У Венесуелі зі світлини нашого співвітчизника, відомого фотографа, створили марку, присвячену Революції Гідності. Він возить її із собою по всьому світу і дарує усім, хто цікавиться Україною. Поспілкуємося з українською диригенткою – першою жінкою, яка отримала посаду головного диригента в опері та філармонійному оркестрі австрійського міста Ґрац", – додав Юрій Сугак.

    Реклама на dsnews.ua