• USD 39.6
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

19% жителів України відмовилися від любові до Батьківщини, — опитування

Переважна більшість українців (81%) вважають себе патріотами країни

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані опитування, проведеного Research & Branding Group, інформує "ДС".

12% опитаних патріотами себе не вважають, ще 7% — не визначились.

Порівняно частіше вважають себе патріотами України молодь і "сорокарічні" українці, міські жителі, а також жителі західного і центрального регіонів.

У Research & Branding Group відзначили, що за останні десять років найвищий рівень усвідомлення себе патріотом України спостерігався в 2014 році, а найнижчий — роком раніше.

Як відомо, згідно з визначенням, патріотизмом вважається громадянське почуття, суттю якого є любов до Батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, гордість за досягнення національної культури, особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, історії, традицій, готовність діяти в інтересах вітчизни і стати на його захист в разі потреби.

Опитування проводилося в період з 10 по 21 липня 2021 року. Опитано 1813 респондентів у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом населеного пункту та регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, та м.Севастополь). Метод опитування — особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/- 2,4%.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua