• USD 39.6
  • EUR 42.2
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

20 років виповнюється етнофестивалю "Країна Мрій". Олег Скрипка оголосив дату проведення

Першого квітня засновник і ідеолог Міжнародного етнічного фестивалю "Країна Мрій", музикант, композитор та промоутер українського фольклору Олег Скрипка, оприлюднив відео з оголошенням про проведення фестивалю, вказавши дату та місце проведення, а також оголосив конкурс серед виконавців етнічної музики

Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram, передає "ДС".

Так, фестиваль пройде на території Національного Ботанічного саду ім. М.М. Гришка та триватиме три дні у вихідні з 21 по 23 червня.

Гасло цьогорічного фестивалю – "20 років простір волі!"

"Цього року ми маємо залучити ще більше молоді на наш етнофест. Бо саме вона і є провідником наших прагнень і традицій, нашого культурного коду у майбутнє. Тож мусимо переказати їй естафету мрій і самоусвідомлення задля збереження нації, – розповідає засновник та ідейний натхненник фестивалю Олег Скрипка. – "Країна Мрій" гартує сьогодення, підносить сили і здоровʼя, натхнення і нескорений вкраїнський дух! Це свято тих, хто мріє, тих, хто творить і тих, хто прагне відчути безмежність Всесвіту Мистецтв. Єднайтеся із нами в подорожі у світ безмежних мрій, музик чудесних, вогненних почуттів".

Організатори підкреслюють, що протягом 20 років проведення етнофестивалю "Країна Мрій" став справжнім культурним явищем, важливим механізмом відродження національної ідентичності, який суттєво сприяв у популяризації української культури та фольклору, особливо серед молоді. Фестиваль виступив ініціатором екологічних ідей, свободи думки та творчості.

Увесь цей час команда активно підтримує українську національну самобутність, демонструє найкращі зразки української та світової музики, різноманіття музично-ярмаркових заходів, народні ремесла, паради вишиванок, автентичні майстер-класи, етнічні кухні, дитячі та козацькі галявини, книжкові виставки, майданчики бандуристів та інші цікаві активності.

Цьогоріч фестиваль "Країна Мрій" відбудеться у форматі затишного сімейного свята, з акцентом на молодь. Проте розваги та цікавинки будуть спрямовані як на дітей, так і на гостей старшого покоління. Особлива увага в програмі фестивалю буде приділена військовим. Для підтримки потреб армії, Благодійний фонд Олега Скрипки "Країна Мрій" проведе спеціальні збори, аукціони та інші заходи.

На фестивалі "Країна Мрій" відвідувачів чекають виступи українських та зарубіжних виконавців різних музичних жанрів, цікаві майстер-класи, виставки мистецтва, театральні вистави, покази та багато інших заходів.

Для захисників та дітей до 10 років вхід на фестиваль, як завжди, буде безкоштовним.

Повна програма фестивалю, вартість вхідних квитків та місце продажу будуть оголошені згодом на сторінці Instagram Олега Скрипки.

    Реклама на dsnews.ua