• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

20% випускників провалили ЗНО з історії України

На зовнішньому незалежному оцінюванні у 2021 році кожен п'ятий абітурієнт провалив тести з історії України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив керівник Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, інформує "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Майже 20% наших абітурієнтів не склали тест з історії України. Це діти, які абсолютно не володіють картографічними вміннями. І які абсолютно не орієнтуються в історичній хронології, не в тому понятті — що, де, коли і як відбувалося, а вони не здатні розташувати події, між якими відстань 10-20 років", — сказав Бойко.

За його словами, ці діти не здатні аналізувати елементарну діаграму і співвідносити дату на ній з варіантом відповіді. Також ці абітурієнти, отримавши повну загальну середню освіту в період незалежності України, не здатні згадати чотири канонічні події, які привели до незалежності держави.

"З точки зору суспільствознавчого компоненту наші діти демонструють більш загрозливі і більш невтішні результати ніж ті, які демонструють з математики", — переконаний Бойко.

Нагадаємо, третина випускників в цьому році не склали ЗНО математики на достатньому рівні, щоб вступити до вишу.

"Те, що через погані результати на ЗНО з математики третину його учасників не зможуть стати студентами, на кампанію жодним чином не впливає, заклади вищої освіти без своїх студентів не залишаться", — заявляв раніше Бойко.

Як повідомляла "ДС", у 2021 році 550 учасників зовнішнього незалежного оцінювання в Україні отримали найвищий результат у 200 балів.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua