• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

28-й "Пробіг під каштанами": особливості стартів в умовах протиепідемічних обмежень

30 травня 2021 року, у День Києва, відбудеться 28-й "Пробіг під каштанами"

Реклама на dsnews.ua

Для участі у заході необхідно здійснити благодійний внесок – 200 гривень за особу. Участь у "Спортивному Пробігу" – 400 гривень. Кошти з усіх стартів оргкомітет направляє на благодійність. За традицією учасники "Пробігу під каштанами" підтримують Науково практичний Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України. 

Цього року до заходу можна долучитися offline на Майдані Незалежності або online у зручному для учасника місці (за допомогою додатку Strava). Offline на старт можна вийти на Майдані Незалежності, при цьому необхідно дотримуватися правил гігієни – обов’язковою є наявність правильно одягненої маски та безпечна відстань між учасниками. Вітається наявність дезінфекторів та/або рукавиць у відвідувачів, окуляр, власних багаторазових пляшок з водою.

Online зможуть долучитися всі охочі, незалежно від часу та місця участі. Для цього необхідно завантажити безкоштовний мобільний додаток Strava, зареєструватися в ньому та долучитися до групи "Пробіг під каштанами". В день заходу, 30.05.2021 з 9:00 до 11:00 вийти на прогулянку або пробіжку, відкрити додаток, натиснути старт, через 5 км – фініш. Також можна зробити фото з пробіжки, завантажити його в додаток і зберегти результати старту. Всі учасники будуть відображені в рейтинговій таблиці із зазначенням локації, маршруту та даних по пробіжці.

Реєстрацію відкрито до 25 травня включно на сайті probig.kiev.ua. Також зареєструватися можна в офісі оргкомітету у період 20 – 25 травня 2021р. з 11:00 до 20:00. Під час реєстрації можна обрати сувенір: медаль, футболку, сувенірний значок, пляшку для води. Кількість обмежена. Деталі реєстрації, стартів, отримання стартових номерів, можливості придбання сувенірної продукції – доступні на сайті проєкту.

Таймінг 28-го "Пробігу під каштанами" на Майдані Незалежності:

  •  7:30 – 10:00 — Реєстрація та видача замовлень.
  • 9:00 — "Дитячий Пробіг" (6 стартів) для дітей віком до 15 років. Заплановано 6 старів (дистанцій) залежно від вікової категорії.
  • 10:00 — "Спортивний Пробіг" на 5 км для професійних спортсменів та учасників зі спеціальною спортивною підготовкою.
  • 10:20 — "Пробіг Мужніх" на 500 м для людей з інвалідністю, які долають дистанцію у візках чи за допомогою милиць, палиць, ціпків.
  • 11:00 — "Благодійний Пробіг" на 5 км для людей без спеціальної спортивної підготовки, а також для команд.
  • 13:00-14:00 — Нагородження переможців "Спортивного Пробігу" та учасників "Пробігу Мужніх".

До старту будуть допускатися учасники, які пройшли температурний скринінг та одягли маску. Стартовий коридор буде огороджено і в ньому буде розмітка з розрахунку 1,5м між учасниками. Максимальна кількість учасників кожної хвилі – 100 осіб. На фініші також буде організована закрита територія, яка матиме декілька виходів.

Для учасників Спортивного та Благодійного Пробігу організатори пропонують подолати дистанція 5 км за наступним маршрутом:

вул. Хрещатик – пл. Л. Толстого – вул. В.Васильківська – вул. Саксаганського – вул. Володимирська – вул. Жилянська –вул. Шота Руставелі – вул. Саксаганського – вул. В.Васильківська – вул. Хрещатик.

Маршрут на Google карті: https://cutt.ly/DbGjiZM

Цього року не відбудеться "Пробіг в ходунках" для наймолодших бігунів, а учасників "Пробігу із собакою" запрошують вийти на старт в рамках загального "Благодійного Пробігу". Також не вийде на старт "Команда здійсненої мрії".

"Вперше на старт не вийде "Команда здійсненої мрії" – команда діток, які отримали у Центрі дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України другий шанс на життя. Головна причина – великий ризик для їх здоров’я у період нестабільної ситуації навколого COVID_19. Щороку збиралася команда із 350 учасників, які раділи святу та долали залюбки свої кілометри", — розповіла керівник проєкту "Пробіг під каштанами" Галина Філімонова.

У звʼязку з цим оргкомітет пропонує всім бажаючим долучитися до ініціативи "Подаруй медаль дитині". Суть активності у тому, щоб придбати сувенірну медаль 28-го старту на сайті probig.kiev.ua за 150 гривень та подарувати її дитині з "Команди здійсненої мрії", написавши про це організаторам.Всі подаровані медаль будуть передані до Центру, де дітки їх отримають під час планових перевірок.

    Реклама на dsnews.ua