• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

30 фільмів в минулому році: Порошенко заявив про відродження вітчизняного кіно

Реклама на dsnews.ua
Президент України Петро Порошенко заявив про початок відродження вітчизняного кіно, в минулому році на екрани вийшла рекордна кількість українських фільмів

Про це він сказав в ході щорічного послання парламенту, передає "ДС".

"Рано говорити про ренесанс українського кіно. Але те, що процес його відродження розпочато, для мене очевидно. У минулому році на екрани вийшло 30 українських фільмів, це також рекорд за всі роки незалежності і це відбувається під час війни. У першу чергу, хотів би підкреслити, ми повинні підтримувати кінострічки патріотичного спрямування, а не фільми жахів", - зазначив глава держави.

Порошенко також позитивно оцінив рішення парламенту і уряду про обмеження ввезення в Україну пропагандистської літератури, насамперед російської.

"Таке рішення стало непоганим стимулом для вітчизняного книговидання і має зараз всі шанси задовольнити попит українців на якісну літературу", - сказав він.

"Я просив би в наступному році підтримати національне книговидання, збільшивши витрати на закупівлю літератури для бібліотек і знайти дієвий механізм, щоб контрабанда книг не зводила на немає зусилля і ефект від стратегічно правильних рішень", - додав президент.

    Реклама на dsnews.ua