• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

42% українців назвали Зеленського головним розчаруванням 2020 року

При цьому кожен п'ятий опитаний вважає діючого президента політиком року

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

42% українців вважають президента Володимира Зеленського головним розчаруванням року, що минає. Про це свідчать результати опитування соціологічної служби Центру Разумкова, передає "ДС".

Ще 10% вважають розчаруванням пʼятого президента Петра Порошенка, по 2% — одного з лідерів ОПЗЖ Віктора Медведчука, премʼєр-міністра Дениса Шмигаля, лідерку ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко, лідера Радикальної партії Олега Ляшка, колишнього премʼєра Олексія Гончарука, ще 1% опитаних назвав розчаруванням Святослава Вакарчука.

Про розчарування всіма політиками заявили 5% респондентів, а 17% не змогли в такій якості назвати нікого.

Це ж опитування показало, що Зеленського 20% опитаних назвали політиком року, проте цей показник значно менший, аніж наприкінці минулого року (тоді політиком року його назвали 46%).

Дослідження проводилося Центром Разумковим з 4 по 9 грудня 2020 року методом інтервʼю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

    Реклама на dsnews.ua