• USD 28.4
  • EUR 33.6
  • GBP 37
Спецпроєкти

"5 канал" проведе телемарафон "РE:ВІЗІЯ КРАЇНИ"

21 вересня "ТВІЙ УКРАЇНСЬКИЙ 5 КАНАЛ" розпочинає телемарафон "Ре:візія країни", в рамках якого запускає лінійку вечірніх ток-шоу, як з відомими глядачам обличчями, так і новими ведучими

Телемарафон «РE:ВІЗІЯ КРАЇНИ» на «5 каналі»
Телемарафон «РE:ВІЗІЯ КРАЇНИ» на «5 каналі»
Реклама на dsnews.ua

Щобудня у вечірньому праймі "5 каналу" в межах марафону "Ре:візія країни" до уваги глядачів:

Авторське ток-шоу "КОНДРАТЮК У ПОНЕДІЛОК"

Авторська адаптація популярного західного формату "Вечірнє шоу" – у виконанні легенди українського телебачення Ігоря Кондратюка.

"КОНДРАТЮК У ПОНЕДІЛОК" – це невимушені вечірні розмови у комфортній та доброзичливій атмосфері – глядач наче і сам потрапляє в гості до Кондратюка.

До ведучого приходитимуть відомі українці, селебрітіз, люди зі світу мистецтва, науки, спорту. Головна ідея телепроєкту – гості в реальному житті не повинні мати жодних спільних тем та перетинатися сферами інтересів.

В кінці шоу музичний сюрприз – гості заспівають в караоке.

Пісню обирає ведучий Ігор Кондратюк. Дивіться щопонеділка о 19:20

 

Регіональне ток-шоу "КРАЇНА"

На шоу розбиратимуть регіональні проблеми, які насправді мають загальнонаціональний масштаб. І навпаки – загальнонаціональні проблеми, які кожен регіон гостро відчуває по-своєму.

В обговоренні братимуть участь політики, чиновники місцевого і всеукраїнського рівня, фахівці, представники громад.

В режимі телемосту до спільної розмови залучатимуть регіони.

Модерує дискусію київська студія.

Ведуча: Христина Стець. Дивіться щовівторка о 19:20

 

Політичне ток-шоу "ВЕЛИКА ПОЛІТИКА"

"ВЕЛИКА ПОЛІТИКА" — гостра дискусія гостей в студії : політиків, топ-чиновників і експертів на головні політичні теми дня й тижня. Прогноз розвитку подій, аналіз помилок, представлення альтернативного вирішення проблем України.

Ведуча: Анна Мірошниченко. Дивіться щосереди о 19:20

 

Соціальне ток-шоу #НЕБАЙДУЖА

Хочеш жити достойно в достойні країні? - думай кого обираєш, знай хто за що відповідає і, врешті, роби щось сам. І власним прикладом ведуча шоу покаже, що це не вигадка, а реальність. Це гостро соціальне ток – шоу, в якому будуть обговорювати кричущі проблеми, які не вирішуються як з вини влади, так і через байдужість, інертність та "совковість" самих людей. І не просто обговорюватимуть, а будуть показувати й доводити, що краще життя залежить від того, наскільки громадяни відповідальні за свій вибір, свій статок, своє здоровʼя, за простір в якому вони живуть тощо. Власним прикладом на шоу будуть показувати, як вирішується та чи інша проблема. Глядачі побачать це, зокрема, й у сюжетах, де "5 канал" в обличчі ведучої допоміг вирішити соціальні проблеми.

До обговорення залучатимуть телеглядачів, інтернет-аудиторію і глядачів у студії.

Ведуча: Лариса Губіна. Дивіться щочетверга о 19:20

 

"ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портнікова.

Це спільний проєкт телеканалів "5 канал" та "Еспресо".

"ПОЛІТКЛУБ" — дискусійний майданчик, на якому політики, представники законодавчої та виконавчої влади ведуть фахову дискусію і шукають рішення проблем українців.

Тут важлива не констатація "сталося" і хайп, тут важливо "що робити?" для вирішення проблеми.

До дискусії залучатимуть глядачів телеканалів, які беруть участь у голосуванні, і мають можливість зателефонувати в прямий ефір. А також до дискусії залучатимуть глядачів безпосередньо в студії ток-шоу.

Ведучий: Віталій Портніков. Дивіться щоп’ятниці о 19:20.

 

 

 

 

    Реклама на dsnews.ua