• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

"А яку незалежність святкували?" Дружина Медведчука образила українців

Реклама на dsnews.ua

Телеведуча, дружина лідера ОПЗЖ і кума президента РФ Віктора Медведчука Оксана Марченко образила українців, заявивши, ніби у них є "господарі", оскільки країною нібито керують з-за океану

Про це йшлося в її інтерв'ю виданню "KP. UA", передає "ДС".

На думку Марченко, в нинішніх умовах Офіс президента не повинен був влаштовувати пишне святкування Дня Незалежності 24 серпня.

"Я не дивилася цей концерт. А яку незалежність святкували? Країною продовжують керувати з-за океану, українці продовжують гинути, голодують люди похилого віку, більшість сімей ледве-ледве зводять кінці з кінцями, мільйони наших громадян шукають роботу за межами країни, щоби прогодувати себе і близьких, процвітають корупція і злочинність. Вам не здається, що не з концертів потрібно починати?" — висловилася Оксана Марченко.

Також вона зазначила, що президент останнім часом часто "роздає" зіркам звання народних і заслужених артистів.

"Думаю, це єдине, що він може робити без узгодження зі своїми господарями", — додала дружина Медведчука.

Нагадаємо, що в День Незалежності, 24 серпня, на Софійській площі в Києві українські артисти виконали яскраве попурі з найпопулярніших хітів незалежної України. Шоу Made in Ukraine об'єднало 42 легендарних треку, які виконали 18 артистів. У попурі пісню "Там, де нас нема" групи "Океан Ельзи" заспівала Вєрка Сердючка разом із хором, а трек "Вахтерам" групи "Бумбокс" виконав колектив "Время и Стекло". Пізніше представники груп "Бумбокс" і "Океан Ельзи" заявили, що не дозволяли використовувати свої пісні.

    Реклама на dsnews.ua