• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Адвокат про пожежу в будинку для літніх людей: за рік там померли 50 осіб, поліція не могла не знати про пансіонат

Реклама на dsnews.ua

За минулий, 2020, рік у харківському будинку для літніх людей, де 21 січня в результаті пожежі загинуло 15 осіб, і ще один пізніше помер у хоспісі, померли понад 50 осіб

Про це заявив адвокат одного із затриманих Ігоря Мирончука, глава правління "Фундації адвокатів України" Сергій Веприцький на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"За 2020 рік у цьому пансіонаті-хоспісі померло більше 50-ти людей похилого віку. Чи могли поліцейські не знати, що в цьому будинку приватний пансіонат-хоспіс для людей похилого віку? Як я розумію, слідча група туди виїжджала більше 50 разів", — написав він.

Також адвокат вважає, що Державна служба з надзвичайних ситуацій, як структурний підрозділ Міністерства внутрішніх справ, не могла не знати про існування даного закладу і про відсутність елементарних протипожежних заходів.

За словами Веприцького, соціальні служби, місцева влада, поліція і прокуратура "зобов'язані були знати про цей будинок престарілих і зобов'язані були запобігти тому, що сталося".

Нагадаємо, 21 січня у Харкові згорів приватний будинок престарілих, в результаті чого загинули 15 осіб, п'ятеро були госпіталізовані. Правоохоронці відкрили справу за фактом порушення правил пожежної безпеки. Чотирьох підозрюваних заарештували на два місяці.

    Реклама на dsnews.ua