• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Адвокат розповів, як фабрикували свідчення проти бійців ПС, які брали участь в бійці на Драгобраті

Реклама на dsnews.ua
Ми маємо підтвердження від свідків про те, що їх змушували писати свідчення, заявив Добош

Свідків змушували писати свідчення проти бійців "Правого сектора", яких звинувачують у збройному конфлікті з охоронцями на турбазі Драгобрат, заявив адвокат затриманих бійців Влад Добош, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Ми маємо підтвердження від свідків про те, що їх змушували писати свідчення проти затриманих за бійку на Драгобраті бійців "Правого сектора". Зараз захисники бійців готують документи і будуть просити про перегляд справи за нововиявленими обставинами. Коли ми будемо мати на руках всі документи, які будуть доводити, що справу було сфальшовано, подамо прохання про перегляд", - уточнив Добош.

Він також повідомив, що годину тому Василь Василинюк "Цвік" вийшов на свободу під заставу в 55 тисяч гривень.

"Застава була внесена офіційно через банк. Двоє інших бійців з позивними "Біс" і "Нацик", яких суд 22 січня відпустив під чесне слово депутатів, вже вдома, з рідними. Не змінено запобіжний захід ще двом бійцям - "Хорвату" і "Педро", але вони знаходяться в спецкомнате в Ужгородській міській лікарні", - повідомив Добош.

За його словами, у одного з бійців дуже загнивала рана на нозі.

"Ми, до речі, будемо подавати скаргу про бездіяльність лікарів, адже хлопцям не була надана належна медична допомога, незважаючи на те, що вони дійсно її потребували. Треба віддати належне хірурга з 128-ї бригади, він єдиний раз промив рану Петру Угрину "Педро". Це був єдиний раз за три тижні".

У "Хорвата", який разом з Угриным знаходиться в міській лікарні Ужгорода, за словами адвоката Добоша, струс мозку, забої.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua