• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Аксьонов назвав єдиний спосіб забезпечити окупований Крим водою

Так званий "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов переконаний, що гарантувати стабільне водопостачання на півострові можна тільки, побудувавши опріснювач морської води

Вода
Вода
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав 1 березня на засіданні оперативного штабу з проблем водопостачання Криму, передає "ДС" із посиланням на Крим.Реалії.

«Вихід із точки зору гарантованого водопостачання республіки Крим, 100-відсоткова гарантія — це тільки опріснення. Іншого шляху немає. У Радянському Союзі були такі дурні геологи, Північно-Кримський канал не було б необхідності тут рити, якби тут були підземні джерела води», — зазначив Аксьонов.

При цьому кремлівський ставленик запевнив у безпеці опріснення води.

«Звернення надходять,у тому числі з Ялтинського регіону, з приводу того, що опріснення — це шкідливо. Шкоди точно ніякої немає. Прямих протипоказань немає. Інша справа — підготовка цієї води. Треба особливим чином проводити водопідготовку», — підкреслив Аксьонов.

Нагадаємо, постійний представник президента України в Автономній республіці Крим Антон Кориневич проти подачі води на півострів до його деокупації. Щоби повністю виключити потрапляння води, потрібно добудувати дамбу на Північно-Кримському каналі. При цьому Аксьонов, коментуючи цю заяву, видав абсолютно суперечливу заяву, мовляв, українська влада — терористи, оскільки позбавили Крим води, але нам ваша вода не потрібна, обійдемося.

"Стале водопостачання Криму буде забезпечено без участі України. Тому кримчан вся ця бандерівська «самодіяльність» на суміжній території абсолютно не хвилює. Що, звичайно, не змінює суті справи: водна блокада є актом державного тероризму, спрямованим проти всього населення півострова. І всі, хто винен в організації і виконанні цього теракту, повинні понести заслужене покарання", — заявив окупант Криму.

    Реклама на dsnews.ua