• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Активістові Стерненку зачитали обвинувальний акт у справі про "умисне вбивство"

Реклама на dsnews.ua

У Приморському суді Одеси зачитали обвинувальний акт активісту Сергієві Стерненку

Про це повідомив "5 канал" із місця подій, передає "ДС".

Прокуратура звинувачує його в умисному вбивстві та носінні холодної зброї. За версією слідства, нею підозрюваний наніс кілька смертельних ножових поранень чоловіку.

"Дана особа обвинувачується в тому, що, маючи умисел на носіння холодної зброї, на початку травня 2018 придбав складаний ніж із маркуванням, який носив при собі без передбаченого законом дозволу та з використанням якого 24.05.2018 близько 23 години вчинив умисне вбивство Кузнєцова", – заявив прокурор Ігор Піщевят.

Крім того, проти Сергія Стерненка позиваються вдова та колишня дружина загиблого. Вони вимагають від нього грошової компенсації по кілька мільйонів гривень на утримання дітей.

"Моральну шкоду оцінено в мільйон із боку дружини колишньої і дружини нинішньої, матеріальна шкода близько 1,5 мільйони. Тут враховується, що у загиблого є малолітні діти, він позбавлений можливості вже піклуватися про своїх дітей. І хотілося б, щоб якимось чином людина, котра взяла на себе повноваження Бога і позбавила людину життя, скажімо так, несла турботу про дітей, які залишились у загиблого. Троє дітей: у першому шлюбі – двоє дітей, і в другому ще одна дитина", – розповів адвокат Хачатур Тумасян.

Сергій Стерненко ані цивільні позови, ані обвинувачення прокурора не визнає. Запевняє, що навпаки, саме його намагалися вбити загиблий Кузнєцов разом зі своїм товаришем.

"В цілому я повністю не згоден з обвинувальним актом, оскільки я не вчиняв умисного вбивства, я захищав своє життя, і в принципі сторона обвинувачення сама про це говорить і звинувачує мене в умисному вбивстві. У нас є кілька експертних висновків, що цей ніж не є холодною зброєю, він продається вільно в Україні, в магазинах їх можна придбати де завгодно, в цілому це звичайна фабрикація і не більше того", – заявив Стерненко.

Наступне засідання має відбутися 23 жовтня, прокуратура планує допитати обвинуваченого.

    Реклама на dsnews.ua