• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Анатолій Анатоліч у прем’єрних випусках тревел-шоу "Всюди люди" розвінчає всі міфи про життя у Мексиці та Бразилії

У суботу, 22 травня, о 9:00 та 10:00 телеканал "Україна" покаже одразу два прем’єрних випуски першого україномовного тревел-шоу "Всюди люди". Ведучий проєкту Анатолій Анатоліч познайомить глядачів із побутом і традиціями далеких народів і спробує зруйнувати вигадані стереотипи про життя в екзотичних країнах

Реклама на dsnews.ua

Тревел-шоу "Всюди люди" розповість про побут і особливості життя мешканців далеких країн, з метою позбавити українців уявних стереотипів про них. Відвідуючи різні країни, ведучий проєкту Анатолій Анатоліч не лише покаже всі цікавинки світу, а й познайомить глядачів з громадянами країн, побуває в їхніх оселях, завітає на роботу, розповість про їхнє життя, вподобання та взаємодію з державою, ціни на продукти, на комуналку.

Анатоліч вирушив у подорожі далекими країнами, щоб познайомити українців із побутом і традиціями жителів Мексики, Бразилії, Панами та Домініканської республіки. Зірка телеекранів зізнається – робота над тревел-шоу далася йому досить непросто.

"Для мене найскладнішим виявився графік, тому що зйомка починалась о 7-ій ранку, а закінчувалась о 9-ій вечора, та ще й під неймовірною спекою! У Домініканській республіці і в Бразилії обгоріли шиї наших операторів, і моя теж. "Дачний" загар від футболок і майок у нас і досі присутній", – поділився Анатоліч. 

Проте бажання створити якісний і цікавий телевізійний проєкт перемогло все. Ведучий зізнається – у кожній країні відкривав для себе щось нове, чим ще більше надихався. Так, Анатолій Анатоліч, як і всі українці мав своє уявлення про життя бразильців і мексиканців, однак відвідавши країни, побачив їх зовсім з іншого боку. 

"Практично кожен стереотип має якісь передумови, але фактично все виявляється зовсім інакше. Наприклад, з’ясувалось, що бразильці багато у чому схожі на українців, особливо ті, хто працюють на землі – у селах. Іноді виникало відчуття, що ми потрапили у бідний район, а там медики заробляють по 30-40 тисяч грн на наші гроші. І скаржаться на свої зарплати, – ділиться своїми відкриттями ведучий шоу "Всюди люди". – Всі переконані, що у Мексиці неймовірно смачна кухня – це правда. Те, що там кримінальні райони і наркоторгівля – теж правда, але в той же час ми знайшли зовсім іншу Мексику. Впевнений, що наші глядачі це побачать моїми очима і отримають задоволення".

    Реклама на dsnews.ua