• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Андрій Ілларіонов очолить програму "Трильйон доларів для України" в Українському інституті майбутнього

Андрій Ілларіонов очолить програму "Трильйон доларів для України" в Українському інституті майбутнього (UIF)

Андрій Ілларіонов
Андрій Ілларіонов
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні UIF у Facebook, передає "ДС".

"Важко сперечатися з тим, що Україна – багата країна. Вона рясніє надрами, родючими землями та має працьовитий народ. Але якість нашого державного управління залишає бажати кращого. І саме тому ми посідаємо далеко не "почесні", а останні місця по доходах громадян у Європі. Проте ми знаємо, як подолати ці перешкоди! Сьогодні ми представляємо вам нового експерта UIF Андрія Ілларіонова, який очолить програму "Трильйон доларів для України". Адже ВВП в 1 трильйон – це не казки і не фантазії. Це абсолютно реальна ціль для нашої з вами держави!" — йдеться в повідомленні.

Ілларіонов переконаний, що ВВП України може зростати у темпі щонайменше 7-8% на рік. Таким чином, він буде подвоюватись кожні 10 років. Якщо такий темп зростання буде підтримуватися протягом двох десятиліть, то український ВВП досягне рівню 1 трильйону доларів, стверджує експерт.

Перша презентація пропозицій UIF, які націлені на те, щоб ВВП України досяг абсолютно реального рівня – 1-го трильйона доларів, відбудеться 18 жовтня.

"Звичайно, я розумію скепсис багатьох, особливо після того, як попередній прем‘єр нам обіцяв ріст економіки 7% і від’їхав у теплі краї на самокаті. Але насправді ми базуємося на реальних цифрах і реальних можливостях. І на досвіді наших сусідів, яким усе вдалося. І я впевнений, що саме цей трильйон доларів ВВП стане однією з основ нашої нової національноі ідеї", — написав у Facebook виконавчий директор UIF Вадим Денисенко.

Детальніше про нову програму UIF "Трильйон доларів для України" дивіться у випуску з її керівником Андрієм Ілларіоновим і виконавчим директором UIF Вадимом Денисенком.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua